Forum Zwiadowcy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Redmont

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat
 Forum   Tematy   Posty   Ostatni Post 
Redmont: Subfora
Brak nowych postów Ruiny Gorlanu
Ruiny Gorlanu okładkaBohaterem książki jest piętnastoletni sierota, Will, wychowanek sierocińca. Jego ojciec poniósł bohaterską śmierć w trakcie ostatniego starcia ze złym baronem Morgarathem. Syn chciałby kontynuować tradycję. Może niekoniecznie dać się zabić, ale zostać rycerzem… Honor! Chwała! Odwaga! Problem w tym, że do Szkoły Wojowników nie przyjmują mikrego wzrostu chucherek, które regularnie zbierają cięgi od rówieśników. A Will, cóż, nie dość, że niski, jest na dodatek chudy. Za to szybko ucieka. Już wydaje się, że młodzieńcowi przypadnie mało atrakcyjna rola pańszczyźnianego chłopa, gdy nagle na scenie pojawia się tajemniczy Halt – zwiadowca. I on jeden spośród wszystkich mistrzów różnych szkół przyjmie Willa na ucznia. Zgryźliwy, humorzasty i wymagający, da chłopakowi popalić, ale… Wszystko jest lepsze od wiejskiego mozołu?  
    
8 666 Sob 18:40, 22 Wrz 2018
Will Treeaty
Brak nowych postów Płonący Most
plonacy_most_okładkaKrólestwo Araluenu przygotowuje się do wojny z okrutnym baronem Morgarathem. Will, zwiadowca Gilan oraz Horacy otrzymują ważne zadanie - wyprawiają się do sąsiadującej z Araluenem Celtii, by wezwać jej władcę na pomoc w walce z najeźdźcą. Gdy docierają na miejsce, ich oczom ukazuje się przerażający widok - wioski Celtii są opustoszałe, wiatr hula po zniszczonych zabudowaniach, na gościńcach zaś królują bandyci. Od wyczerpanej, niemal umierającej z głodu dziewczyny, bohaterowie dowiadują się, że Morgarath uprzedził ich zamiary - zaatakował Celtię, porwał górników, a króla i jego ludzi odrzucił daleko na południe... Gdy Gilan wyrusza z wieściami do Araluenu, Will, Horacy i Evanlyn odkrywają, że plan diabolicznego hrabiego jest dalece bardziej wyrafinowany, niż mogliby sądzić. Tylko dni dzielą Morgaratha od wybudowania mostu, który pozwoli mu przerzucić armię na ziemie królestwa. Nie ma czasu, by poinformować o tym władcę, Will i Horacy muszą wziąć sprawę we własne ręcę. Ale spalenie mostu do dopiero początek kłopotów.  
    
6 615 Sob 12:57, 06 Paź 2018
Evans
Brak nowych postów Ziemia Skuta Lodem
Ziemia skuta lodem okładka Po spaleniu mostu, przez który Morgarath chciał przeprowadzić armię na ziemie Araluenu, Will i Evanlyn trafiają do niewoli. Porwani przez Skandian pod dowództwem budzącego postrach Eraka, odpływają na nieznane północne ziemie. Halt poprzysiągł ocalić Willa i uczyni wszystko, by dotrzymać obietnicy – nawet jeśli przyjdzie mu okazać niesubordynację i złamać rozkazy króla. W korpusie zwiadowców nie ma jednak miejsca dla tych, którzy kierują się własnym interesem! Pozbawiony wsparcia, odrzucony przez towarzyszy, Halt wyrusza na niebezpieczną wyprawę do odległej, skutej lodem Skandii. Towarzyszy mu najlepszy przyjaciel Willa – Horacy, którego niezwykłe szermiercze zdolności mogą się bardzo przydać na dzikich i nieprzystępnych terenach, przez które przyjdzie im podróżować. Ale budzące zachwyt i grozę umiejętności młodego rycerza ściągają na mężczyzn uwagę okolicznych lordów… Czas biegnie nieubłaganie. Czy Halt i Horace ocalą Willa od losu niewolnika?  
    
4 514 Pią 22:12, 28 Lip 2017
Nimrodel
Brak nowych postów Bitwa o Skandię
Bitwa o Skandię okładkaWiosna miała oznaczać koniec niewolniczej doli Evalyn i Willa. Ale gdy tylko przyjaciołom udało się dać nogę z zimowych siedzib Skandian, tajemniczy jeździec porywa dziewczynę. Will, choć zahartowany i sprytny nie jest w stanie stawić czoła sześciu napastnikom… Na szczęście Halt i Horace przybywają w samą porę! Rychło okazuje się, że ci, których wzięto za przypadkowych rzezimieszków są tak naprawdę szpiegami wielkiej armii. Władca Temujai przygotowuje gigantyczną inwazję, która zagrozi nie tylko Skandii, ale również innym niezależnym królestwom. Czworo Aralueńczyków musi przekonać dumnych mieszkańców Północy o tym, że wszystkim grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Will, Evanlyn, Halt i Horace są gotowi stanąć do walki u boku Skandian i wesprzeć ich swoimi umiejętnościami i mądrością – o ile oczywiście Oberjarl wyrazi zgodę na to, by w szeregach jego wojowników znaleźli się obcy…  
    
5 541 Nie 21:57, 30 Lip 2017
Nimrodel
Brak nowych postów Czarnoksiężnik z północy
Czarnoksiężnik z Północy okładkaOd wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Will, niegdyś uczeń Halta, dziś sam jest pełnoprawnym zwiadowcą. Wraz z dawną towarzyszką Alyss, wyrusza na północne rubieże, by zbadać niepokojące pogłoski o mających tam miejsce, dziwnych wydarzeniach. Pozbawiony wsparcia tych, do których obecności przywykł, Will stara się dociec prawdy o mitycznym Czarnoksiężniku, który ponoć objął we władanie okoliczne ziemie. Nawet Halt, choć jego doświadczenie nie ma sobie równych, nie był w stanie przygotować swojego ucznia na spotkanie z istotami rodem z najgorszych koszmarów! Zagubiony w bezkresnych lasach, ścigany przez echa i dziwne, okryte mgłą sylwetki, Will zadaje sobie pytanie - czy magia naprawdę istnieje?
    
4 617 Pią 5:55, 11 Sie 2017
LadyPauline26
Brak nowych postów Oblężenie Macindaw
Oblężenie Macindaw okładkaPo wielu latach trudnej nauki u Halta, Will jest teraz samodzielnym zwiadowcą. Jego pierwsze doświadczenia w charakterze strażnika Araluenu nie zapowiadają wielkich sukcesów. Na północnych rubieżach Królestwa sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna. Keren, rycerz renegat, pozbawiony skrupułów i sumienia wojownik, który porwał przyjaciółkę Willa - Alyss, przejmuje kontrolę nad Zamkiem Macindaw. Usytuowana w miejscu o wielkim znaczeniu strategicznym twierdza, jest wrotami na ziemie północy i to od jej załogi zależy w dużej mierze bezpieczeństwo Araluenu. Młody zwiadowca odkrywa, że zdradziecki Keren zawarł sojusz ze Skottami i chce oddać im zamek w zamian za tytuły i ziemie. - Czasu jest niewiele - wróg zbliża się w szybkim tempie. Przetrzymywana w murach Macindaw Alyss niestrudzenie zbiera informacje o planach najazdu, jednak grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Will musi zebrać ludzi, by przejąć twierdzę, nim Keren odda ją w ręce Skottów. Znakomicie obwarowany zamek stanowiłby wyzwanie nawet dla regularnej armii, a młody zwiadowca ma u swego boku jedynie garstkę przyjaciół...
    
4 484 Nie 18:42, 13 Sie 2017
LadyPauline26
Brak nowych postów Okup za Eraka
Okup za ErakaMarzenie Willa wreszcie się spełniło. Po długiej, pełnej niebezpiecznych przygód nauce, otrzymał wreszcie odznakę królewskiego zwiadowcy... Araluen zawarł właśnie przymierze z wojowniczymi Skandianami, jednak pakt staje pod znakiem zapytania, gdy przywódca wojowników Północy znika, porwany przez tajemnicze pustynne plemię. Will, Halt, Gilan, Evanlyn, Horace i Svengal ruszają tropem Aridianów, aż na bezlitosną, spaloną słońcem pustynię. Od tego, czy uda im się uwolnić Eraka, zależy przyszłość Araluenu. Ale bezmierne, pozbawione życia piaski rządzą się własnymi prawami, a zasady, które obowiązują na ziemiach koczowników nie są tymi, których nauczył się Will... Obcy na obcej ziemi, bohaterowie muszą zmierzyć się nie tylko z porywaczami, ale stawić czoła burzom piaskowym i koszmarnemu gorącu, które przemieniło krainę Aridianów w piekło - piekło, w którym nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka.
    
5 327 Wto 17:05, 22 Sie 2017
LadyPauline26
Brak nowych postów Królowie Clonmelu
Królowie ClonmeluNa corocznym konwencie Zwiadowców brakuje Halta, który wyruszył na Wschód, by zbadać pogłoski na temat niepokojących wydarzeń w Hibernii. Gdy powraca, przywozi ze sobą fatalne nowiny... Kult wyznawców fałszywego bóstwa panoszy się we wschodnich dominiach. Nazywający siebie Odszczepieńcami heretycy sieją niepokój i podburzają ludność Hibernii. Pięć z sześciu królestw znajduje się już pod ich kontrolą... Tylko Clonmel opiera się jeszcze heretyckim wpływom, ale, jeśli będzie walczył samotnie, upadnie. Will, Halt i Horace wyruszają na Wschód, by przywrócić dawny porządek. Klucz do powodzenia misji spoczywa w dłoni mistrza Zwiadowców. Jakie sekrety kryją się w przeszłości Halta i w jaki sposób wpłyną one na sytuację w Hibernii?
    
4 193 Pon 20:33, 11 Wrz 2017
LadyPauline26
Brak nowych postów Halt w niebezpieczeństwie
Królowie ClonmeluHalt, Will i Horace śledzą drogę Tennyson’a do Picty. Muszą zatrzymać proroka Odszczepieńców i pozostałych wyznawców kultu, zanim ci przekroczą granicę Araluenu. Will pokonał jednego zabójcę z grupy Tennysona w Clonmelu, ale jeszcze dwóch zostało przy życiu. Czy nadzwyczajne zdolności łucznicze Willa i Halta wystarczą, by ocalić ich życia w starciu z zabójcami, czy będzie to ostatnia bitwa Halta?
    
3 205 Sob 17:15, 28 Paź 2017
LadyPauline26
Brak nowych postów Cesarz Nihon-Ja
Cesarz Nihon-JaHorace przepadł bez śladu. Od czasu, gdy został wysłany z misją na ziemie cesarza Nihon-Ja, minęły już miesiące. Brak jakichkolwiek wiadomości martwi nie tylko Evanlyn. Również Will i Alyss obawiają się najgorszego. Przyjaciele postanawiają opuścić Araluen i wyruszyć na egzotyczną wyprawę, by odkryć, jaki los stał się udziałem Horacego.
Ku wielkiemu zdumieniu, odkrywają, że Horace zaangażował się w politykę Cesarstwa. Arogancki Senji Sect wystąpił przeciwko prawowitemu władcy i rycerz zdecydował się pozostać w dalekim kraju, by wspomóc obalonego cesarza. Teraz on i Will muszą wyszkolić ludzi do walki z zawodowymi, zaprawionymi w boju żołnierzami Senji’ego. Odpowiedzialność za losy kraju spoczywa również na barkach Alyss i Evanlyn – we dwie wyruszają w niebezpieczną podróż, by szukać sprzymierzeńców wśród tajemniczych mieszkańców gór.
    
3 145 Pon 13:30, 13 Lis 2017
LadyPauline26
Brak nowych postów Zaginione Historie
Zaginione historieOstatni (ponoć) tom „Zwiadowców”, bestsellerowego cyklu, który pokochali nie tylko młodzi czytelnicy. „Zaginione historie” rzucają nieco światła na nieopisane dotąd przygody bohaterów. Co wydarzyło się po wydarzeniach opisanych w „Cesarzu Nihon-Ja”? Kim był Halt, zanim został zwiadowcą? W jakich okolicznościach zginął ojciec Willa? Skąd wzięli się dodatkowi goście na romantycznej kolacji Gilana i Jenny? Na te i inne pytania odpowiadają właśnie „Zaginione historie” – książka, która powstała na wyraźne życzenie milionów fanów na całym świecie.
    
8 248 Pią 21:39, 14 Wrz 2018
Evans
Brak nowych postów Królewski zwiadowca
Królewski zwiadowcaW królestwie Araluenu zachodzą nieuchronne zmiany, wymuszone przez upływ czasu. Król Duncan, złożony chorobą, nie może pełnić swoich obowiązków, a regentką zostaje Cassandra, którą wspiera mąż, Pierwszy Rycerz Królestwa, sir Horace. Halt i lady Pauline wiodą spokojniejsze niż ongiś życie, chociaż stale są na bieżąco ze wszystkimi sprawami dotyczącymi Korpusu Zwiadowców, któremu przewodzi Gilan. Tymczasem okrucieństwo losu ciężkim brzemieniem przygniata Willa. Przyjaciele ze wszystkich sił starają się przywrócić mu radość życia. Po burzliwej naradzie dochodzą do wspólnego wniosku: muszą znaleźć mu ucznia. Willa trzeba długo namawiać. I bardzo usilnie przekonywać. W końcu przystaje na propozycję przyjaciół, kompletnie nie zdając sobie sprawy, co go czeka…
    
5 738 Pią 14:03, 10 Sie 2018
Maddeline
Brak nowych postów Klan Czerwonego Lisa
Klan Czerwonego LisaNowe przygody Willa i jego młodej uczennicy, Maddie, pierwszej kobiety w korpusie Zwiadowców. Klan Czerwonego Lisa to kontynuacja wątków rozpoczętych w księdze 12.
    
1 13 Sob 4:31, 05 Sty 2019
Evans

 Tematy   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń   Ostatni Post 
Brak nowych postów Przyklejony: Survivor - komentarze
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2, 3, 4 ]
82 Paula 5046 Czw 18:47, 16 Cze 2016
LadyPauline26
Brak nowych postów Przyklejony: Okładki
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2, 3 ]
67 Dorian 21510 Czw 13:04, 16 Cze 2016
will12
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Survivor
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 4, 5, 6 ]
131 Paula 6915 Pon 13:21, 09 Mar 2015
Paula
Brak nowych postów Przyklejony: Mapki
10 Risate 11394 Czw 19:54, 20 Lis 2014
Flexor
Brak nowych postów Przyklejony: Przyszłe części _ Wchodzisz na własną odpowiedzialność!
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 17, 18, 19 ]
472 Dorian 64932 Śro 12:07, 25 Lip 2012
Główny Zwiadowca
Brak nowych postów Pojedynek w Araluenie - tom 14.
0 LadyPauline26 9 Pon 22:53, 07 Sty 2019
LadyPauline26
Brak nowych postów Śmierć bohaterow (^.^)
7 haltzawszeiwszedzie 1155 Pon 9:49, 17 Gru 2018
Robetto
Brak nowych postów Nowe części
5 Tom12381 204 Pon 9:49, 17 Gru 2018
Robetto
Brak nowych postów Wycięte rozdziały
2 Kal006 54 Pon 13:32, 10 Wrz 2018
Kal006
Brak nowych postów [ Ankieta ] opisz siebie jako...
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]
47 Will1 5334 Sob 17:18, 08 Wrz 2018
Kal006
Brak nowych postów Kawały o Zwiadowcach
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2, 3, 4 ]
87 Aleksandra 14052 Sob 17:01, 08 Wrz 2018
Kal006
Brak nowych postów [ Ankieta ] W jakim kraju chcielibyście mieszkać?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 7, 8, 9 ]
222 Bombix 17316 Śro 11:18, 18 Lip 2018
Aa
Brak nowych postów 13 i 14 tom?
21 Flexor 453 Sob 0:34, 30 Cze 2018
Evans
Brak nowych postów [ Ankieta ] Jaki zwiadowczy płaszcz podoba wam się najbardziej?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 3, 4, 5 ]
110 Matys 11589 Śro 23:50, 09 Sie 2017
LadyPauline26
Brak nowych postów Najlepszy pojedynek
2 LadyPauline26 153 Wto 15:51, 18 Lip 2017
Nimrodel
Brak nowych postów [ Ankieta ] Ulubiona miejscowość
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2, 3, 4 ]
94 -Will- 8571 Wto 17:49, 14 Mar 2017
kurat123098
Brak nowych postów Ilustracje
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]
25 Matimove 2163 Pią 2:00, 30 Gru 2016
Miv
Brak nowych postów Zwiadowcy zmieniają życie
6 LadyPauline26 414 Pią 10:29, 11 Lis 2016
Plamciak
Brak nowych postów Która broń najbardziej wam się podoba?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 4, 5, 6 ]
137 Simsia 10137 Sob 18:04, 22 Paź 2016
will12
Brak nowych postów Wzruszające momenty
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2, 3 ]
54 Kicia_wrr 6900 Czw 16:43, 14 Lip 2016
Julia7
Brak nowych postów Ile osób wciągnęliście w Zwiadowców?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2, 3 ]
63 Lynn Oakbender 4098 Wto 20:43, 14 Cze 2016
WZwiadowczini
Brak nowych postów Stwierdziam, że mnie popierniczyło, bo Halt i Crowley.
6 Lisa rodu Cucullus 753 Sob 23:56, 19 Mar 2016
Eillistraee
Brak nowych postów [ Ankieta ] Która część spodobała ci się najbardziej?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 4, 5, 6 ]
131 seekdestroy 12765 Wto 22:16, 01 Mar 2016
Holi
Brak nowych postów [ Ankieta ] Halt i Lady Pauline
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2, 3, 4 ]
82 Tomcio 9027 Pią 12:49, 19 Lut 2016
LadyPauline26
Brak nowych postów [ Ankieta ] Który zamek najbardziej się wam podobał?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2, 3 ]
50 Tomcio 4440 Pią 10:15, 19 Lut 2016
Lisa rodu Cucullus
Brak nowych postów Ulubiony cytat
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 5, 6, 7 ]
154 Dorian 31887 Pon 19:35, 15 Lut 2016
Seley' el then
Brak nowych postów Czego najbardziej brakuje wam w Zwiadowcach?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 4, 5, 6 ]
146 Raya 11073 Śro 23:15, 30 Gru 2015
Akheloy
Brak nowych postów Zwiadowcy przestali mnie zachwycać
9 Arias 1437 Sob 15:44, 15 Sie 2015
Werak
Brak nowych postów [ Ankieta ] Która okładka podoba ci się najbardziej?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 6, 7, 8 ]
183 Adirael 14322 Pon 12:51, 29 Cze 2015
Alice00
Brak nowych postów [ Ankieta ] Do której szkoły chciałbyś należec?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 12, 13, 14 ]
337 Adirael 21807 Sob 22:52, 23 Maj 2015
LadyPauline26
Brak nowych postów Zbiór cytatów różnych postaci
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]
45 Flexor 26847 Pią 23:18, 22 Maj 2015
ZewKrwi
Brak nowych postów Was też kiedyś już znudziła seria Zwiadowców?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]
45 Tymek 4038 Czw 16:56, 07 Maj 2015
WILL-TREAT
Brak nowych postów Dlaczego kochamy Zwiadowców?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]
44 Bartel 3525 Czw 16:53, 07 Maj 2015
WILL-TREAT
Brak nowych postów "Zwiadowcy" a inne serie
14 Paula 1440 Czw 16:49, 07 Maj 2015
WILL-TREAT
Brak nowych postów Zwiadowcy?
4 Azolt 543 Czw 16:42, 07 Maj 2015
WILL-TREAT
Brak nowych postów Mitologia w serii Zwiadowcy
12 Sardo 1863 Nie 17:49, 25 Sty 2015
Arias
Brak nowych postów Książka a wyobrażenie...
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 8, 9, 10 ]
238 Chabersztyna 20499 Śro 2:33, 24 Gru 2014
Lissa
Brak nowych postów [ Ankieta ] Jaka bitwa najbardziej wam się podobała?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2, 3 ]
74 Flexor 6327 Pon 20:58, 24 Lis 2014
SkandianinPrzaxu
Brak nowych postów Czy to nadal to samo?
8 zuza74 1347 Sob 14:44, 13 Wrz 2014
Miv
Brak nowych postów Co byście zmienili?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]
34 SaraSzukalska9 2805 Nie 10:39, 07 Wrz 2014
Alyss9
Brak nowych postów [ Ankieta ] Mundur galowy
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2, 3 ]
54 Akela 6336 Pią 9:47, 04 Lip 2014
Elfnocy
Brak nowych postów Sequele do serii ,,Zwiaodowcy"
5 Ksssa 2199 Śro 22:39, 02 Lip 2014
Elfnocy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi 13 część?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2, 3 ]
56 Yaela 60609 Wto 11:22, 01 Lip 2014
Paula
Brak nowych postów Iluzje i sztuczki Malcolma
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]
31 Flexor 2775 Pią 23:08, 13 Cze 2014
Mary Jane
Brak nowych postów Zbiór przykazań Halta
5 Halt Arratay 1185 Pon 17:12, 02 Cze 2014
kyrol99
Brak nowych postów Na ile podobają ci się zwiadowcy.
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 5, 6, 7 ]
165 bartik122 12387 Nie 9:34, 01 Cze 2014
ZwiadowcaWillMinstrel
Brak nowych postów [ Ankieta ] Która część jest najgorsza?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 4, 5, 6 ]
144 Abelard 13131 Wto 13:43, 20 Maj 2014
matik
Brak nowych postów ulubione państwa ;)
[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]
25 Alyss9827 2262 Śro 14:02, 09 Kwi 2014
kyrol99
Brak nowych postów [ Ankieta ] Która okładka podoba wam się najmniej?
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 3, 4, 5 ]
111 alyss_55 9333 Wto 15:08, 01 Kwi 2014
kyrol99
Brak nowych postów Ulubiona Scena
[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 7, 8, 9 ]
213 Dorian 18750 Pią 22:21, 24 Sty 2014
BraveArcher
Wyświetl tematy z ostatnich:  
Napisz nowy temat    Forum Zwiadowcy Strona Główna -> Redmont Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
  Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Emule.
Regulamin