Forum Zwiadowcy Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Czy Will będzie miał nowego ucznia?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zwiadowcy Strona Główna -> Chata Halta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RenjaLuna50
Sierota


Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 14:17, 22 Lut 2019    Temat postu: Czy Will będzie miał nowego ucznia?

Jedna z Wattpadowych pisarek uświadomiła swoim czytelnikom (w tym mnie) jedną rzecz: Pritchard miał dwóch uczniów: Halta i Crowleya, ale tylko jeden z nich zaczął uczyć - Halt. Potem Halt też miał dwóch uczniów, Willa i Gilana i znów tylko jeden z nich miał ucznia (uczennicę). Jak myślicie, czy nasz kochany Flanagan czymś nas zaskoczy i da Willowi do opieki kolejnego nieznośnego bachora? A może to był po prostu czysty przypadek?


Kolor zielony zarezerwowany jest dla moderatorów przy poprawianiu postów.
Lady.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LadyPauline26
Moderator


Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 4200
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 92 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 4:08, 24 Lut 2019    Temat postu:

Trudno mi powiedzieć, jak sytuacja wygląda w ostatnich dwóch częściach, bo jeszcze nie miałam okazji ich przeczytać i nie wiem, jak dużą rolę gra tam Will, ale wydaje mi się, że jeśli Flanagan będzie chciał ciągnąć pisanie tej serii, to raczej da większą rolę kolejnemu pokoleniu i przypisze ucznia komuś młodszemu... pewnie Maddie.
Chociaż z drugiej strony, jeśli się nad tym dłużej zastanowić, to Flanagan niezbyt lubi uśmiercanie ważnych postaci (poza małymi wyjątkami, które są dość marnie wpisane w historię... ekhem... tom 12.). A ponieważ przypisanie kogoś na szkolenie do Maddie wymagałoby postarzenia jej o wiele lat, konieczne byłoby usunięcie z krajobrazu takich postaci jak Halt czy może nawet ktoś jeszcze z pokolenia Willa. Głównie dlatego jestem w stanie uwierzyć, że jeśli pojawi się jakiś uczeń, to będzie się szkolił do fachu właśnie od Willa.

Ale poza tym, co już mówiłam, to nie widzę powodu, żeby nowy protegowany miał się pojawić albo nie pojawić w fabule. Ta powtarzalność w poprzednich pokoleniach mentorów nie wydaje mi się celowa, więc nie traktowałabym tego jako zapowiedzi czegokolwiek, ale jednocześnie trudno wykluczyć, że właśnie w taką stronę to pójdzie. Ja raczej jestem za - na ten moment.


(Być może coś co powiedziałam jest sprzeczne z tym, co pojawiło się w 13. i 14 tomie albo przeciwnie - zgadłam, co się wydarzy; no ale jak wspomniałam... niestety jeszcze tych książek nie przeczytałam, więc proszę, nie wyprowadzajcie mnie z niewiedzy.)


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez LadyPauline26 dnia Nie 17:08, 24 Lut 2019, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KetiowKot108
Sierota


Dołączył: 30 Paź 2022
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Amoguslandia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 18:26, 30 Paź 2022    Temat postu:

Ja myślę że nie, jestem na 13 częsci i myślę że seria skończy się na tym że Maddie staje się pełnoprawnym Zwiadowcą. Ale mogę się myslić

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez KetiowKot108 dnia Nie 18:26, 30 Paź 2022, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zwiadowcy Strona Główna -> Chata Halta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Emule.
Regulamin